KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14114340
nr 1411 4340
Akvarell
A N Roussoff, Venedig. Signerad, akvarell. Bildmått: 27x40, yttermått inklusive ram: 41x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:52:36
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)